kod atrakcyjnosci   home | video | opinie | kontakt | blog |  

Opinie Klientów Kodu Atrakcyjności

 

 • Opinia o kursie KOD ATRAKCYJNOŚCI
  1. Dlaczego powstała ta opinia.
  2. Kim jest dla mnie Brunet.
  3. Kim jestem i po co zapisałem się na kurs.
  4. Czego kurs dotyczy.
  5. Jakie dotychczas osiągnąłem efekty.
  Ad. 1 Napisałem tą opinię z powodu obiecanego bonusu od Bruneta za jej stworzenie. Zapewniam Cię, że najcenniejszą rzeczą dla mnie jest mój czas, dlatego unikam marnowania go, stąd mam mocne powody by się postarać i zdobyć bonus, dlatego masz okazję to przeczytać. Do tej pory wszystkie produkty Bruneta, które nabyłem pomogły mi w kilku ważnych kwestiach.
  Ad.2 Brunet jest dla mnie mentorem. Swoją wiedzę z tematów psychologii, kobiet, manipulacji i szeroko rozumianego rozwoju, uważam za obszerną, większą niż 99,5% ludzi, ale Brunet jest w tym 0,5% i wie po prostu więcej. Uważam, go za pasjonata, lubi to co robi i dlatego robi to dobrze. Gdy kiedyś kupiłem jego inny produkt i w stosowaniu rad zawartych w nim natrafiłem na problem, doradził mi i się zaangażował. Dodatkowo, Brunet jest ode mnie troszkę starszy i jakoś tak po prostu mam, że naturalnie łatwiej przyjmuje mi się porady od starszych i bardziej doświadczonych ludzi. Widziałem też zdjęcia różnych kursantów u innych nauczycieli w trochę innej dziedzinie. Staram się nie oceniać ludzi po wyglądzie, ale daleko mi by wyglądać jak 7 nieszczęść, a pierwotnie, stronę Bruneta poleciło mi 3 moich qmpli, prawdziwych mężczyzn, z którymi niejedno przeszedłem.
  Ad.3 Jestem Godric  facetem pod 30. Uważam, się za atrakcyjnego faceta. Grafik mam pełny, ludzie do mnie lgną, zapraszają mnie na wszystko co się da zaprosić, czasem wręcz płacą w różnych formach za moje towarzystwo stawiając mi drinki, obiady itp. odmawiam z braku czasu dziewczynom seksu, ale no właśnie „ale”  Ciągle chce więcej, chce więcej zarabiać i chcę mieć jeszcze lepsze dziewczyny niż te które mogę mieć. Przy czym zaznaczę, że sprawdzam wiele informacji jakie Brunet podaje, a o których nie słyszałem wcześniej. Naturalnie mam krytyczne podejście do wszystkiego i „nie łykam jak pelikan”. Nie we wszystko wierzę co mi chce przekazać, ale często okazuje się to zaskakującą prawdą.
  Ad.4 Kurs dotyczy atrakcyjności, ale nie będę Ci pisał o szczegółach. Zwyczajnie jestem egoistą i nie dzielę się tym za co zapłaciłem. Uważam też Ciebie za potencjalną konkurencję i po co mam sobie utrudniać? :-) Miej jakieś przeszkody. Powiem Ci tylko, że Brunet podkreśla jedną rzecz w tym kursie, przez co jest dla mnie wiarygodny mianowicie: „praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka”. Tak jak cytat z jednej z fajnych książek „pamiętaj, że wszystko co przeczytałeś jest bezwartościowe..., jeżeli.... nie będziesz tego stosował”
  Ad. 5 Kurs według mnie jest bardzo intensywny. Ja może zaaplikowałem jak do tej pory zaledwie 10% wiedzy, ale i tak osiągnąłem satysfakcjonujące rezultaty. Niektóre ćwiczenia są trywialnie proste, niektóre wymagają praktyki. W moim wyglądzie brakowało mi jednej ważnej rzeczy co mi Brunet uświadomił. Udało też mi się przełamać (przynajmniej jak na razie) bardzo ciężką osobę z którą mam do czynienia na co dzień – mojego zwierzchnika oraz zabrałem się w końcu za pisanie doktoratu, czyli czegoś co ciągle odkładałem na później. Paradoksalnie powiem Ci też, że lepiej, że zapłacisz za ten kurs, a wiesz dlaczego? Bo to Cię zmotywuje, żeby ćwiczyć. To jest tak jak z jakimiś zajęciami, jak zapłacisz będziesz chodził. Przez rok zbierałem się aby zapisać się na kurs tańca, w końcu moja siostra kupiła mi kupon na grouponie i wtedy zwyczajna ludzka chytrość zadziałała, zacząłem chodzić na kurs. Jak zapłacisz to będziesz to ćwiczył i sięgał do tego, jeżeli się nie wyrobisz w terminie.

  Godric

 

 

 • Kod Atrakcyjności jest jednym z najlepszych kursów, które kiedykolwiek kupiłem. Wciąż się zastanawiam dlaczego kosztuje tylko 200 zł czy 300 zł.

  Po miesiącu ćwiczeń i to robionych niezbyt dokładnie, widzę już pierwsze zmiany. Boję się co to będzie jak opanuje wszystkie ćwiczenia. Dzięki nim stałem się bardziej entuzjastyczny i radosny. Znajomi z mojego otoczenia zaczęli inaczej reagować na mnie.:)

  Dzięki Kodowi Atrakcyjności zmieniłem się na pewniejszą siebie osobę. Przestałem mówić niewyraźnie, dzięki kilku prostym ćwiczeniom.
  Na szkoleniu spotkałem ćwiczenie które wykonywałem wiele tygodni temu. Na początku byłem sceptyczny wobec tej formy "medytacji". Jednak dało ono pozytywne rezultaty. Byłem bardzo zaskoczony rezultatami.

  Na początku wydawało mi się, że jest mało materiału. Jednak, po ilości zadań, które dostaliśmy zmieniłem zdanie.

  Bardzo podoba mi się także idea forum. Wszyscy możemy podzielić się opiniami i doświadczeniem. Ja dzięki temu zobaczyłem np. jak powinno czytać się z korkiem w ustach.

  Jednym słowem polecam.
  Kamil Kuczyński
  effortlessenglishchlub.pl


 

 

 • Hej Brunet !
 • Napisałeś że chciałbys się dowiedzieć czy kurs przyniósł jakieś zmiany w zyciu krusantów.
 • Pisząc krótko i na temat - w moim przypadku - Tak !
 • A opowiadając trochę więcej...
 • Takiego kursu jak ten szukałem od jakiegoś czasu chociaż chyba nie do końca zdawałem sobie z tego sprawę. Wcześniej znalazłem kilka
 • podobnych ale miałem z nimi jeden problem... one nie uczyły jak zostać lepszą wersją siebie ale jak dobrze udawac kogoś innego.
  A jak długo można udawać ?
 • Od kiedy pamiętam miałem jeden problem - byłem strasznie nieśmiały. Przez długi czas nie wiedziałem jak sobie z tym poradzić...
  Nawet nie wiedziałem że można. Miałem trochę szczęścia - znalazłem hobby w którym byłem dobry i dzięki któremu znalazłem uznanie innych. Od tego momentu zacząłem powolną walkę o zmianę. Najczęściej starałem się postawic w sytuacjach dla mnie niekomfortowych.
  Nie było łatwo, nie było prosto. Ale szło w dobrym kierunku. Potem zdecydowałem się na klejne wyzwanie - pracę w sprzedaży. Wcześniej nie do pomyślenia. To pomogło również :)
 • Ale żeby nie było za prosto. Potem pracę straciłem i przez długi czas nie mogłem znaleźć nowej pracy. I wtym czasie wszystko zaczęło wracać.
 • I w tym momencie zakupiłem kurs...
 • Nie muszę dodawać że czułem się fatalnie - miałem pretensje do siebie że nie mogę znaleźć pracy, że siedzę w domu...
 • Pierwsza konferencja była dla mnie największą pomocą... Dzięki temu co tam usłyszałem i co miałem zrobić nagle poczułem się jakbym obudził się po długiej chorobie. Znowu miałem powera i chęć do działania :)
 • Część z technik manipulacji znałem ze szkoleń w pracy... i one nie działały. Tylko że nie działały bo uczł mnie tego człowiek który przeczytał na ten temat "mądrą" książkę. Nipotrzebnie komplikowane nie miały prawa działać.
 • I kolejna wielka zmiana... prawie po roku szukania pracy byłem przekoany że nie mam szans na znalezienie ciekawej roboty. Byłem na wielu rekrutacjach ale jakoś nigdy nie udało się być tym wybranym. Rozmowa się nie kleiła albo przebiegała w sztywnej atmosferze.
  Stwierdziłem że nie mam nic do stracenie - na kolejnej użyłem wszytkiego tego czego zdążyłem nauczyć się z kursu.
 • Pracę dostałem.
 • I mimo że to jeszcze nie koniec kursu i wiem że dużo pracy przede mną - już teraz widzę że ludzie mnie inaczej odbierają.
 • Kurs polecam ! Ale nie przeczytać... nic nie da. Przerobić !


 

 

 

 • Witaj Brunet,
  Postanowiłem napisać do Ciebie aby opowiedzieć jakie  zmiany zaszły w moim życiu dzięki kursowi Kod Atrakcyjności.
  Jest to niewątpliwie mega mocny materiał jaki ukazał się. Jego przewaga polega na tym że jest prosty a jednocześnie skuteczny.
  Ja przez wiele lat szukałem metod,sposobów aby stać się atrakcyjnym mężczyzną nie tylko dla kobiet ale również w innych dziedzinach.
  Jestem dosłownie w szoku ,że w tak krótkim czasie udało mi się zmienić wiele moich cech. Idąc ulicą,jadąc metrem widzę jak ludzie
  na mnie zerkają,okazują zainteresowanieSmile.To jest niesamowite uczucie. Teraz znacznie łatwiej nawiązuję kontakty z ludźmi.
  Czuję swoisty spokój i radość. A najlepsze jest to, że mam  uśmiech na mojej twarzy przez cały dzień.
  Naprawdę polecam ten kurs KA  każdej osobie która chce zacząć wreszcie osiągać sukcesy w życiu.
  Dziękuję Ci Brunet za kawał dobrej roboty i wsparcie.
 • Paweł

  Pozdrawiam
  Paweł
  London


 


 • leszekPanowie, na kursie „Kod Atrakcyjności” dowiecie się o sobie paru rzeczy, których
  nie chcielibyście się dowiedzieć. Brunet wypunktuje Was dokładnie z chirurgiczną precyzją…
  Ale zrobi to z nieprawdopodobną gracją i na wielkim luzie. Nie tylko nie poczujecie do niego żalu,
  ale będziecie mu wręcz wdzięczni.
  Doskonały kurs, bezcenne rady, naprawdę WARTO.
  Jeden warunek – jeśli nie pasuje Ci Twoje życie, (a pewnie nie ;)) i CHCESZ coś zmienić
  (tu się dobrze zastanów, czy NA PEWNO chcesz), bo lekko nie będzie!
  Nie ma przeproś.
  No więc jeśli odpowiedzialnie chcesz, to ani chwili się nie zastanawiaj!
  Od kiedy zacząłem stosować magiczny zwrot „Tu nie chodzi o…”, (ciąg dalszy na jednej z lekcji),
  moje rozmowy i spotkania handlowe nagle nabrały rumieńców. Ludzie inaczej mnie odbierają,
  zaczynają uważniej słuchać i finalizować umowy!
  A takich perełek znajdziesz tu cały kufer, niczym z Wyspy Skarbów.
  Bywajcie. Leszek.

 

 

 

 • opinia kod atrakcyjnościZapisałem się na Twój kurs, ponieważ uważam, że warto inwestować przede wszystkim w siebie, a na Twoich materiałach jak dotąd się nie zawiodłem.

  Generalnie nigdy nie miałem większych problemów w relacjach międzyludzkich, wydaje mi się, że mam dosyć dobrze rozwiniętą empatię, z kobietami również sobie radzę. No ale zawsze może być lepiej :) Co dało mi szkolenie KA - sporo naprawdę fajnych technik, które ćwiczę i które działają, sporo nowych rzeczy, o których nie wiedziałem a są naprawdę ciekawe :).

  Pick-upem zainteresowałem się w 2008 roku i widziałem trochę materiałów z tego zakresu - lepszych i gorszych. Uważam, ze kurs KA bardzo fajnie wpisuje się w tą tematykę, mimo Twoich zarzekań, ze absolutnie nie chcesz takich szkoleń prowadzić ;). Ba, jest o tyle fajny, że pomaga poprawić ogólne relacje między ludzkie, sposób komunikowania się - nie tylko z super sex bombami.
  Naprawdę szczerze mogę go polecić każdemu, zwłaszcza, ze dostaliśmy kupę wiedzy za naprawdę małe pieniądze

  Andrzej

 

 

 

 • Kurs bardzo dobrze ułożony i wytłumaczony, super konferencje na żywo podczas których na bieżąco można było zdawać pytanie i uzyskiwać odpowiedzi, to oczywiście podstawa ale czasem tego brakuje.

  Co do zawartości i to treści i niektóre techniki prezentowane są na prawdę mocne i przydatne. Już na samym początku technika 3xTak spowodowała że moje auto zabierane na lawetę spod znaku zakazu zpowrotem znalazło się w moich rekach bez konieczności płacenia czegokolwiek, aż sam nie moglem uwierzyć bo technika nie była jeszcze dobrze przetrenowana ale i tak była skuteczna chroniąc mnie przed koniecznością odbierania samochodu z parkingu policyjnego i płacenia tych wszystkich kosztów a przede wszystkim zaoszczędziła mi maaaasy czasu.

  Kolejna technika jaka wywarła na mnie piorunujące wrażenie była zmiana przekonań. Kiedyś w podstawówce była taka najpiękniejsze dziewczyna z cale szkoły, oczywiście chciałem ja zdobyć szlo mi lepiej lub gorzej miałem kilku konkurentów, którzy odważyli się startować do najlepszej laski w szkole ale ostatecznie zabrakło mi chyba umiejętności.

  Spotkałem ja właśnie teraz po zmianie przekonań i działy się rzeczy magiczne. Podczas pierwszych kilku słów od razu zaczęła się rozpływać nad moja osoba jaki to jestem fajny i dlaczego tego nie widziała wcześniej, "przecież miałam taka zaj...go faceta pod bokiem i nie zdawałam sobie z tego sprawy a teraz to widzę itd.". Wieczór ten był bardzo miły ale nie będę opisywał szczegółów jego zakończenia.

  Kolejne techniki jakie poznałem na kursie były równie proste i równie skuteczne. Ustalenie sobie celu rozmowy i minimum jakie mam otrzymać, to było niesamowite bo właśnie miałem się spotkać z bardzo wymagającym rozmówcą, a zależało mi by w pełni zaangażował się w projekt businessowy bo obaj będziemy mieli korzyści, i tak właśnie się stało.

  Poszedłem przygotowany na spotkanie według wskazówek Bruneta i osiągnąłem dokładnie to czego oczekiwałem od moje go rozmówcy. Technik jest masa i jeszcze sporo czasu będę je ćwiczył by moc z nich płynnie korzystać. Podsumowując uważam ten kurs za bardzo wartościowy i godny polecenia, już się nie mogę doczekać co będzie się działo na sali w praktyce.

  Pozdrawiam.
  Bartek.

 

 

 

 • Odnośnie kursu Kod Atrakcyjności mogę wypowiedzieć się bardzo pozytywnie. Nie byłem jakimś leszczem przed tym kursem i zawsze miałem ładne dziewczyny, ale ten kurs zdecydowanie pozwolił mi się rozwinąć i podchodzić do wielu spraw bardziej świadomie.
  Tydzień temu jak pojechałem do rodziny na festyn, to działy się tam wręcz dziwne rzeczy...
  Jak tylko podszedłem do stolika gdzie była moja koleżanka i jakieś tam nie znane mi osoby to zaraz po przedstawieniu się i przywitaniu pierwszą rzeczą jaką usłyszałem było to jak jeden gostek powiedział... Proszę Cie nie siadaj koło mojej żony!
  pamiętaj to jest moja żona i zdala od niej! Aż mnie na chwilę zatkało jak to usłyszałem. Jak ta żona chwilę potem miała lizaka w ustach, to tak się nim zajmowała,że dała mi do zrozumienia, że ma ochotę polizać... mnie :P Reszta osób tylko co chwilę do mnie nawijała, a byłem tak wszystkim zaskoczony, że tylko siedziałem i się uśmiechałem. Nie musiałem absolutnie nic mówić i robić,a wszyscy dookoła mnie nadskakiwali mi.

  Zwiększyła sie moja pewność siebie, opanowanie i atrakcyjność dzięki temu kursowi. Jeśli tylko uda mi się dopracować te techniki, które podałeś to będę mógł dużo więcej osiągnąć w życiu.
  Jak przekazałeś nam w mailu,że następna edycja będzie miała nowe materiały pomyślałem... to dopiero będzie jazda :)

  Dzięki wielkie Jacku za ten kurs i za nowe możliwości jakie przede mną otworzyłeś!

  pozdrawiam
  Damian

 

 

regulamin | polityka prywatnoci | kontakt | blog

Copyright 2008-2013 KodAtrakcyjnosci.pl

zaczekaj

ZA DARMO możesz mieć 5 dni lekcji

Po 5 dniach zdecydujesz, czy kontynuować kurs.

Twój mail:

"W każdej chwili będziesz mógł się wypisać. Twój adres nie będzie nikomu udostępniany."